Członkostwo

Witaj w Stowarzyszeniu Sportowym Cała Oleśnica Biega.

Zachęcamy Cię do zapoznania się ze Statutem COB, w którym dokładnie opisane są cele naszego stowarzyszenia, prawa i obowiązki członków.
Jeśli to ten czas, gdy zdecydowałeś/łaś się wziąć aktywny udział w realizacji naszych statutowych zobowiązań. Wypełnij deklarację członkowską
Wydrukuj treść deklaracji jaka po wypełnieniu trafi na Twój adres e-mail i przyjdź z podpisanym dokumentem na organizowane przez nas wydarzenie/trening.

W deklaracji członkowskiej poprosimy Cię o wskazanie potencjalnych obszarów aktywności, ale ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, to pamiętaj że ZAWSZE każda inicjatywa i pomysł, wsparcie organizacyjne jest mile widziane, a sama deklaracja to jedynie dla nas sygnał z jakim obszarem zadań możemy się do Ciebie zwracać bezceremonialnie .

Jako członka stowarzyszenia COB zapraszamy cię do grupy Facebook #COB ACTIVE. To zamknięta grupa, gdzie dzielimy się informacjami, które dotyczą spraw administracyjnych, organizacji zawodów biegowych, imprez sportowych czy innych wydarzeń, relacji dotyczących naszych doświadczeń sportowych.

Wysokość składek

Zgodne z uchwałą nr 1/2021 z dnia 20.02.2021r. każdy członek aktywny Stowarzyszenia zobowiązany jest do wpłaty rocznej składki członkowskiej w wysokości 150 zł przy jednorazowej wpłacie do 31 marca danego roku lub w kwocie 15 zł przy wpłatach miesięcznych wykonywanych do ostatniego dnia danego miesiąca kalendarzowego.

Wpłaty należy dokonywać na numer konta Stowarzyszenia:
1720 3000 4511 1000 0004 1856 40 (BANK: BGŻ BNP Paribas S.A.)
w tytule wpisując imię i nazwisko członka stowarzyszenia oraz okresu jakiego wpłata dotyczy.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!