Współpraca

Wsparcie dla organizatorów lokalnych wydarzeń sportowych – współpracuj z COB
Wsparcie dla COB - zostań partnerem COB
Wsparcie dla COB - zostań sponsorem wydarzeń organizowanych przez COB

Jesteśmy otwarci na zaproponowaną przez Ciebie formę współpracy pod warunkiem, ze będzie to dla nas okazja na realizację statutowych celów stowarzyszenia COB.

Nie musisz być zdeklarowanym członkiem stowarzyszenia by korzystać z naszego wsparcia. Trenuj z nami, bądź z nami w kontakcie dzięki grupie na Facebook #COB LIVE. To otwarta grupa, do której zapraszamy wszystkich członków ale i sympatyków, czy osoby zainteresowane aktywnością ruchową. Tutaj możesz umieszczać posty z informacją o tym kiedy i gdzie trenujesz lub skorzystać z zaproszeń innych osób, budować aktywną sportowo społeczność oleśnicką. Zachęcamy do umieszczania relacji, zdjęć i filmów z Twojej drogi do utrzymania dobrej kondycji i formy biegowej.

Pamiętaj, że zawsze możesz wesprzeć nasze działania na kilka sposobów:
• wpłata bezpośrednio na nasze konto bankowe:
1720 3000 4511 1000 0004 1856 40 (BANK: BGŻ BNP Paribas S.A.) – wpłaty na realizację ogólnych celów statutowych COB. Zachęcamy do wskazania w dopisku „darowizna”
• zarejestruj się w FaniMani.pl
– jeżeli robisz zakupy on-line, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl
Chętnie podejmujemy każdą formę współpracy, pod warunkiem, że jest to dla nas okazja na realizację statutowych celów stowarzyszenia COB.
Działania Stowarzyszenia Sportowego COB to przestrzeń dla aktywności sportowej firm i instytucji, które podejmą się dofinansowania naszych sportowych działań.
Jesteśmy również otwarci na współpracę i promocje wydarzeń organizowanych przez lokalne organizacje i kluby sportowe, służymy naszym doświadczeniem i zasobami.

Jesteś zainteresowany/na? Prześlij swoją deklarację za pośrednictwem formularza lub skontaktuj się bezpośrednio z dowolnym z członków zarządu. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce O nas.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami już teraz!